Fervex D granulat 8 saszetek na przeziębienie bez cukru

  • Fervex D granulat 8 saszetek na przeziębienie bez cukru
  • Fervex D granulat 8 saszetek na przeziębienie bez cukru
Producent: Upsa
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
16.00
/ 1szt.brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Preparat bez cukru.

Działanie: Fervex D jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowe. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

Wskazania: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej .nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę.
      
Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Jaskra z zamkniętym kątem przesączania. Przerost prostaty z utrudnionym oddawaniem moczu. Wiek poniżej 15 lat. Fenyloketonuria, ze względu na zawartość aspartamu. Choroba alkoholowa. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol. Bez zalecenia lekarza nie stosować dłużej niż 5 dni. Nie zaleca się stosowania leku w czasie ciąży i w okresie karmienia

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy między kolejnymi dawkami powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody. Nie stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem. 

Skład: Jedna saszetka 4,950 g zawiera: Substancje czynne: Paracetamol 500 mg, Kwas askorbowy 200 mg, Maleinian feniraminy 25 mg.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel