Fervex Junior granulat 8 saszetek

  • Fervex Junior granulat 8 saszetek
  • Fervex Junior granulat 8 saszetek
Producent: Upsa
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
19.90
/ 1szt.brutto + koszty wysyłki
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

SKŁAD LEKU: 3 g granulatu (1 saszetka) zawierają: Substancje czynne: Paracetamol 280 mg; Kwas askorbowy 100 mg; Maleinian feniraminy 10 mg; Substancje pomocnicze: sacharoza, sól sodowa fosforanu ryboflawiny, bezwodny cytrynian magnezu, aspartam, aromat bananowo-karmelowy.

OPIS DZIAŁANIA: Fervex Junior jest preparatem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dzieci powyżej 6 lat.

PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Jaskra z zamkniętym katem przesączania. Schorzenia przebiegające z utrudnionym oddawaniem moczu. Wiek poniżej 6 lat. Fenyloketonuria, ze względu na zawartość aspartamu. Choroba alkoholowa. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol.

DAWKOWANIE I SPOSÓB STOSOWANIA: Dzieci od 6 do 10 lat: 1 saszetka dwa razy w ciągu 24 godzin. Dzieci od 10 do 12 lat: 1 saszetka trzy razy w ciągu 24 godzin. Dzieci od 12 do,15 lat: 1 saszetka 4 razy w ciągu 24 godzin. Przerwy między kolejnymi dawkami powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku niewydolności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min) należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Każda saszetka zawiera 2,4 g cukru. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody. Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porozumienia z lekarzem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel