Dieta modulująca odporność, kompletna, hiperkaloryczna (1,6 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego.
Bogatobiałkowa.
Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny, trehaloza i sacharoza.
Bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe n-3: EPA i DHA.
Wysoka zawartość przeciwutleniaczy (witaminy C i E, karotenoidy, selen).
Unikalna mieszanina błonnika (4 rodzaje błonnika o odpowiednich proporcjach włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych).
Klinicznie wolna od laktozy.
Bezglutenowa
Wskazania: leczenie żywieniowe pacjentów z chorobą nowotworową, szczególnie z wyniszczeniem nowotworowym (kacheksja).
Przeciwwskazania: nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. U dzieci w wieku 3 - 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii oraz u pacjentów wymagających diety bezresztkowej. Nie podawać dożylnie.
Sposób użycia: produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony.
Produkt zaleca się pić powoli (1 kartonik od 30 min. do 1 godz.) między posiłkami.
Dawkowanie: jako uzupełnienie diety: 3 kartoniki dziennie (600 kcal) – stosować minimum przez 3 tygodnie.
Może stanowić wyłączne źródło pożywienia.
Dostępny smak: pomarańczowo-cytrynowy.
Opakowanie: opakowanie jednostkowe: sześciopak (6 kartoników tetra po 125 ml).
Status: dostępny w aptece bez recepty.
Skład na 100 ml
Wartość energetyczna
kJ/kcal
675/160
Białko % energii
g
9,0 22,5
Węglowodany, w tym: - cukry proste i dwucukry - laktoza % energii
g g g
19,1 13,6 <0,03 47,7
Tłuszcz, w tym: - kw. tłuszczowe nasycone - EPA - DHA % energii
Danuta, ZawadzkieZamówilam te probke jakis czas temu....emulsja ma bardzo leistą,wodnistą,konsystencje,ma żółty kolorek,ale jest niewidoczny po nałożeniu.
Ze wzgledu na cene i ilość kosmetyku w probce,stosowalam ja tylko pod oczy. I nie moge caly czas uwiezyc co on zrobil ze skora pod oczami!!!
Zniknely mi doly,cienie,nie mam juz efektu tzw "staruszki",skora jest gladka,napieta,nawilżona.Jestem przeszczesliwa,poniewaz myslalam ze nie znajde juz kosmetyku pod moje oczy. Zamawiam pełnowymiarowe opakowanie bez namyslu,i polecam wszystkim wyprobowac bo warto!