Bezpieczeństwo

 

 

    Dane wprowadzone podczas rejestracji konta w aptece Aqua Vitae są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień.

 

Administratorem danych jest:

Apteka Aqua Vitae P.Sajewski i Wspólnicy Spółka Jawna

ul. Legionowa 9/1

15-281 Białystok

NIP: 542-020-61-13

 

    Apteka Aqua Vitae P.Sajewski i Wspólnicy S.J. nie udostępnia, ani nie sprzedaje danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom. Nie udostępniamy również baz danych zawierających adresy e-mail naszych klientów. Klient, który zarejestrował konto w aptece Aqua Vitae lub dokonał subskrypcji newslettera może być informowany poprzez pocztę e-mail o zmianach w ofercie apteki, nowościach w ofercie, najnowszych promocjach itp. jednakże zobowiązujemy się, że informacje te dotyczyć będą jedynie Apteki Aqua Vitae i produktów oraz usług z nią związanych.

    Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych wszyscy zarejestrowani klienci Apteki Aqua Vitae mają prawo do wglądu i modyfikacji danych osobowych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu w opcjach konta użytkownika.

 

    W przypadku płatności online współpracujemy z:

- Serwisem www.dotpay.eu, mającym wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu transakcji drogą elektroniczną, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i poufność przeprowadzanych transakcji płatniczych. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy systemu DotPay, jak i serwisu internetowego, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu DotPay.

 

- Krajową Izbą rozliczeniową i systemem PayByNet

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta.

PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto bankowe sklepu (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR). W tej chwili płatności obsługiwane są dla:

- Bank Millennium S.A.

- Płacę z Citi Handlowy

- Nordea Bank Polska S.A.

 

 

 

Udostępnij

 

pixel