Albothyl 90 mg 6 globulek dopochwowych

  • Albothyl 90 mg 6 globulek dopochwowych
  • Albothyl 90 mg 6 globulek dopochwowych
Producent: Nycomed
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
46.90
Out Of Stock
ALBOTHYL to złożony związek chemiczny w formie globulek. Działa na bakterie Gram dodatnie, Gram ujemne. Wykazuje również aktywność w stosunku do beztlenowców. Stosowany w miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Dodatkowo przyspiesza gojenie uszkodzonej błony śluzowej, nie działa na zdrową tkankę. Jedna globulka zawiera 90 mg polikrezulenu (nazwa międzynarodowa - policresulenum). Wytwarza on wysoce kwaśne środowisko, które niszczy bakterie.

Wskazania: Według ulotki Albothyl mogą stosować wszystkie kobiety.

Przeciwskazania:

- Kobiety poniżej 18. roku życia oraz w okresie menopauzy, ze względu na brak doświadczenia w stosowaniu preparatu u pacjentek z tych grup wiekowych,

- Kobiety w ciąży, bądź karmiących piersią ( stosowanie tylko ze ściśle określonych wskazań, z przepisu lekarza i po uwzględnieniu ryzyka wynikającego z leczenia, dla matki i dziecka ).
 
Dla wszystkich pań przyzwyczajonych do trzymania globulek w lodówce wyjaśniamy - globulka globulce nierówna! Właściwości albothylu nie zmieniają się ani trochę nawet przy 25 stopniach Celsjusza! I może tak stać nawet dwa lata.

Uwaga: na rynku namnożyło się globulek dopochwowych. Nadal jednak jest tylko jeden LEK w tej postaci - Albothyl. Pozostałe globulki są bardzo polecane przez lekarzy, ale PO WYLECZENIU. Służą bowiem do odbudowy flory fizjologicznej pochwy. Leczenie przyczynowe, a więc takie, które wyeliminuje drobnoustrój, może zostać zrealizowane jedynie przy pomocy preparatów o działaniu przeciwbakteryjnym.

Działania niepożądane: Miejscowo pieczenie w obrębie uszkodzonej błony śluzowej.

Stosowanie Albothylu: Globulki Albothylu stosuje się dopochwowo umieszcza się je, wpychając możliwie głęboko do pochwy. Do każdej globulki dołączona jest specjalna jednopalczasta "rękawiczka". Stosuje się 1 globulkę raz dziennie lub co drugi dzień ? najlepiej na noc, tuż przed snem. W przypadku zastosowania leku w gabinecie lekarskim, w celu utrzymania leku we właściwym miejscu, należy zastosować tampon, który po upływie 1-2 h należy usunąć. Globulki należy stosować do ustąpienia objawów, jednak nie dłużej niż przez 9 dni. Uwaga: raz rozpoczętą kurację prowadzimy do końca! Nawet jeśli poprawa nastąpi po zastosowaniu drugiej, trzeciej globulki musimy wytrwać do szóstej. Jeśli po tym czasie nie nastąpi poprawa, lub jeśli w krótkim czasie po zakończeniu leczenia nastąpi nawrót objawów, należy zasięgnąć porady lekarza.


 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel