Aurecon Plus świeczki do uszu 2 sztuki

  • Aurecon Plus świeczki do uszu 2 sztuki
  • Aurecon Plus świeczki do uszu 2 sztuki
Producent: Herb Pharma
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
19.90
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Charakterystyka: Ucho ludzkie (Auris) jest organem zmysłu słuchu i równowagi. Składa się z zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego ucha. Zewnętrzne przewody słuchowe regularnie wypełniają się woszczyną. W przypadku nadmiernego jej wytwarzania woszczyna tężeje, przez co gorzej słyszymy. W wyniku niedostatecznego czyszczenia czy zastosowania nieprawidłowej metody woszczyna jest coraz głębiej wpychana do ucha. Możemy ją jednak łatwo usunąć przy pomocy świeczki do uszu AURECON plus®. Są to bawełniane rurki, nasączone mieszaniną wosku pszczelego i parafiny. Ciepło powstałe w wyniku palenia się świeczki zmiękcza nagromadzoną woszczynę a podciśnienie, jakie tworzy się wówczas w uchu, w wyniku działania efektu kominowego ją wysysa. Równocześnie dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Świeczki AURECON plus®  zaleca także medycyna naturalna. Ciepło palącej się świeczki  odblokowuje ewentualny przepływ energii w meridianach. Meridiany są według medycyny wschodniej takimi liniami energetycznymi, których zadaniem jest transport i rozdzielenie energii życiowej w organizmie człowieka. Po zapaleniu świeczki w jej wnętrzu powstaje mgła, która spływa w dół, do środka ucha. Przenosi ona substancje aktywne ze świeczki do całego narządu słuchu.

Ciepło ze świeczki ogrzewa również mikrosystem płatka ucha i stymuluje strefę odruchów, co korzystnie wpływa na przebieg przeziębienia. Reguluje również oczyszczające działanie systemu limfatycznego ucha.

Świeczki do uszu AURECON plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy, przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie, migrenie, ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha czy w przypadku niedosłyszenia. Zapewniają lokalne i odruchowe uaktywnienie układu metabolicznego i limfatycznego, stymulację strumienia energetycznego, ogólne wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.

Świeczek do uszu AURECON plus nie należy stosować, jeśli świeczka była choćby tylko trochę używana i zapalona. Będą w pełni funkcjonalne tylko wtedy, gdy zostaną użyte w pierwotnym, nienaruszonym stanie.

Dla większego bezpieczeństwa i lepszej skuteczności świece douszne wyposażone są we wkład ochronny Aurecon system. Wkład ochronny Aurecon system zabezpiecza przed przypadkowym dostaniem się ciał obcych do wnętrza ucha.

Informacje o stosowaniu świeczek do uszu dotarły do Europy już w dawnych czasach z Azji i z Północnej Ameryki. Indianie Hopi, lud o wielkim doświadczeniu w dziedzinie medycyny naturalnej, od dawien dawna stosowali tę metodę. Susanna Von-Tobar, specjalistka medycyny naturalnej, w swoim rękopisie datowanym z 1656 roku opisywała lejek z woskowanej substancji, który zapalano, stosując w przypadku problemów z uszami.

Oznaczenie CE na opakowaniu Aurecon plus to poświadczenie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa określonym w wytycznych CEE 93/42 przyjętych w UE.

Skład: Bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego

Sposob użycia:

1. Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym koĂącu.
   
2. Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne, pionowe położenie świeczki.
   
3. Kiedy świeczka dopali się do 2/3, zawsze powyżej papierowego kregu, należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6-7 minut. Optymalna długość świeczki do ucha

Aurecon plus® została po różnych doświadczeniach ustalona na ok. 20 centymetrów ±10%, a średnica na górnym końcu – na ok. 20 milimetrów. Te rozmiary gwarantują właściwe proporcje , umożliwiające prawidłowe spalanie.

Zabieg przeprowadza się w zasadzie w obydwu uszach, stopniowo, ponieważ w trakcie stosowania dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia 1 raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez 3 następujące po sobie dni.

Preparat jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą dokonać wewnętrznego oczyszczenia ucha czy chcą usunąć z ucha wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Preparat może być użyteczny również dla osób, które pracują w środowisku o dużym zapyleniu lub mają problemy z ciśnieniem w uszach po podróży samolotem lub pobycie w górach.

Świeczki do uszu AURECON plus nie mają takiego samego kształtu, ponieważ są produkowane ręcznie.

Działania niepożądane: Nie są znane. Nie zalecamy stosowania preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergii na zawarte substancje. W przypadku chorób uszu lub powracających problemów z woszczyną, przed zastosowaniem Aureconu plus skonsultować się z lekarzem

Ostrzeżenia: Świeczkę stosować zasadniczo przy pomocy drugiej osoby!

W czasie palenia zwracać uwagę na bezpieczeństwo! Nie stosować w miejscach wystawionych  na przeciąg powietrza, w których znajduje się gaz lub substancje łatwopalne, nie wystawiać na działanie źródeł ciepła. Nie stosować w przypadku chorób uszu! Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia! Czyszczenie uszu u dzieci wykonywać zawsze w obecności osoby dorosłej. W czasie używania świeczki włosy chronić ręcznikiem! Świeczek nie wpychać głęboko do uszu!

Opakowanie: Dwie świeczki do uszu, papierowy pierścień.

Najczęściej kupowane z tym produktem
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel